Tipy na voľný čas v lete

bocy-panorama-leto

Pešia turistika 
Kysucké Beskydy sú nádhernou turistickou destináciou, svojou náročnosťou vhodnou aj pre rodiny s deťmi. Prírodovedno- ochranársky náučný chodník vedúci na vrchol Veľkej Rače je stredne náročným turistickým chodníkom. Pozostáva zo šiestich zastávok lemovaných informačnými tabuľami o tomto vzácnom prírodnom území. Prevýšenie chodníka je 660 m a cesta trvá približne 4 hodiny. Po ceste uvidíte pôvodné osadové osídlenie a narazíte na zaujímavú a ojedinelú geologickú ukážku na území Kysúc - skalnú dieru. Veľká Rača  (1 236 m n. m.) je najvyšší vrch Kysuckých Beskýd. Vrcholom prechádza štátna hranica s Poľskom. Blízko vrcholu sa na poľskej strane nachádza turistická chata.

Z rozhľadne na vrchole Veľkej Rače sa Vám pri priaznivom počasí naskytne prekrásny pohľad na Moravsko-sliezske Beskydy, Pilsko, Babiu horu , Roháče a na vrchy Malej Fatry.

Cykloturistika
V prípade, že holdujete cykloturistike, máte možnosť využiť cyklotrasy v okolí Veľkej Rače. Podľa náročnosti ich môžeme rozdeliť na 17 ľahkých, 25 stredne náročných a 3 náročné trasy.

Bobová dráha 
Skvelý adrenalínový zážitok!!! V troch lokalitách lyžiarskeho strediska - DEDOVKA, MARGUŠKA a LALIKY nájdete ešte  dve 4-sedačkové lanovky s celkovou prepravnou kapacitou 9700 osôb za hodinu, pravidelne upravované zjazdové trate v dĺžke 14 km a bežecké trate na Stope zdravia v dĺžkach 1, 3 a 5 km. Zjazdovky sú vzájomne prepojené, čo Vám umožní naplno si vychutnať všetky možnosti strediska.

turistika  cykloturistika  sunparadise 

AKCIA!

Výrazné zľavy na skipasy.

Welness
Využite súkromný welness a vonkajší bazén.

AKTIVITY S NAMI

Hotel Bocy**  Oščadnica
T:+421 915 533 452

E: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby