Tip na voľný čas v zime

panorama

Lyžiarske stredisko SNOW PARADISE Veľká Rača Oščadnica Vám ponúka 13 pravidelne upravovaných zjazdových tratí rôznej náročnosti v dĺžke niečo cez 12 km. 100 % zjazdoviek je vybavených technickým zasnežovaním. Samozrejmosťou je požičovňa a predajňa športových potrieb a lyžiarsky servis. Medzinárodné lyžiarske stredisko PARK SNOW Veľká Rača Oščadnica sa nachádza na Kysuciach, v pohorí Kysucké Beskydy. Poloha strediska je veľmi zaujímavá, pretože sa nachádza v blízkosti hraníc s ČR a PL, takisto aj prístup do strediska je bezproblémový a počas zimy bezpečne udržiavaný.

Najväčšou prednosťou strediska je jeho rozloha a dispozícia v troch rôznych, navzájom lyžiarsky prepojených lokalitách - Dedovka, Marguška a Lalíky. Nachádzajú sa tu zjazdovky všetkých náročností, takže si tu dobre zalyžujú všetci od začiatočníkov až po najnáročnejších lyžiarov. K dispozícii je takmer 14 km pravidelne upravovaných zjazdoviek, všetky sú zasnežované technickým snehom.
Počet zjazdoviek: 13, z toho 7 modrých (ľahká náročnosť), 4 červené (stredne ťažká), 2 čierne (ťažká).


V stredisku pôsobí Lyžiarska záchranná služba, ktorá je na vysokej profesionálnej úrovni.

Prevádzková doba:
november 2013  - apríl 2014 (podľa snehových podmienok) 8.30 – 16:00 hod.
večerné lyžovanie v čase 17:30 - 21:00

Lyžiarske stredisko Vám okrem lyžovania ponúka množstvo ďalších športových aktivít. Priamo na svahu si môžete tiež zvýšiť hladinu adrenalínu na bobovej dráhe, alebo si vyskúšať svoje zručnosti v lanovom parku a na lezeckej stene. Pre snowboardistov je už tradične pripravený park s U-rampou a rôznymi prekážkami. V stredisku nájdete i bežecké trasy na Stope zdravia v dĺžkach 1, 3, 5 a 10 km.

snoe-paradise2 snow-paradise1 snow-paradise3 snow-paradise

AKCIA!

Výrazné zľavy na skipasy.

Welness
Využite súkromný welness a vonkajší bazén.

AKTIVITY S NAMI

Hotel Bocy**  Oščadnica
T:+421 915 533 452

E: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby